Täitsamees on hea õlu

MUHU TÄITSAMEES

Täitsamees põle sita pialt riisutud mees. Täitsamees saab hakkama kōigega, mida elu toob. Ja mitte lihtsalt hakkama vaid hästi. Ta on nagu kirbe, tugevalt humalase maitsega kadakane hele ōlu.

Täitsamees on hea õlu

MUHU ÜLEMOALANE

Ülemoalane on see, kes tuleb mandrilt. Ta võib tulla kogunisti Ameerikast. Selle, et teispool Lihulat on ka veel maju, avastasid Rässa küla mehed juba mitu head aega tagasi. Samamoodi on avastus krehvtine centennial ja tsitruseline cascade humal selle kerge ja karge, ameerika pale ale tüüpi õlle sees.

MUHU LÕKITS

Lōkits ehk tulekera ilmutab end sumedatel augustiöödel enamasti Rässa külas. Tuiskab tulise jutina üle maa ja vee ja kaob... Samasugust salapära peidab ka endas kergelt suitsune, mahe punane ōlu.

Täitsamees on hea õlu

MUHU RÄITSAKAS

Räitsakas ei ole mingi kerglane rüübe, vaid jook, mis on igati oma nime vääriline. Räitsakas on pehme, paks ja pruun. Justnagu kaisukaru. Maitsebukett on segu mustast ploomist, tammest ja suitsust. Õige pisukese šokolaadiga.

MUHU NÄNN

Nänn ehk vanaema on kõige vanem naine perekonnas. Nänne rikkalik elutarkus on niisama sügav kui mõrkjas, kergelt šokolaadise järelmaitsega kerge tume õlu.