MUHU TÄITSAMEES

Täitsamees põle sita pialt riisutud mees. Täitsamees saab hakkama kōigega, mida elu toob. Ja mitte lihtsalt hakkama vaid hästi. Ta on nagu kirbe, tugevalt humalase maitsega kadakane hele ōlu.

MUHU ÜLEMOALANE

Ülemoalane on see, kes tuleb mandrilt. Ta võib tulla kogunisti Ameerikast. Selle, et teispool Lihulat on ka veel maju, avastasid Rässa küla mehed juba mitu head aega tagasi. Samamoodi on avastus krehvtine centennial ja tsitruseline cascade humal selle kerge ja karge, ameerika pale ale tüüpi õlle sees.

MUHU VÖÖRMÜNDER

Vöörmünder - sobib tarvitamiseks väga erinevatel puhkudel. Siidine pehmus aitab rahu sõlmida, kui su kanad on naabri peenrad ää tuhitsend või lehmad külainimeste sirelid ää rimund. Karamelline Dunkelweizen õlle õrnmagus vaniljemekk ja banaanilõhn passib aga kenasti kõiksugu muudeks nurujuttudeks

MUHU RÄITSAKAS

Räitsakas ei ole mingi kerglane rüübe, vaid jook, mis on igati oma nime vääriline. Räitsakas on pehme, paks ja pruun. Justnagu kaisukaru. Maitsebukett on segu mustast ploomist, tammest ja suitsust. Õige pisukese šokolaadiga.

MUHU LÕKITS

Lökits ehk tulekera ilmutab end sumedatel augustiöödel enamasti Rässa külas. Tuiskab tulise jutina üle maa ja vee ja kaob... Samasugust salapära peidab ka endas kergelt suitsune, mahe punane ōlu.

MUHU PÜERPÄITS

Püerpäits on maakeeli pöörane. Ja pööraseid Muhus jagub. Üks püüdis ankrut üle kiviaia visates jänest tappa. Teine sai rannakaluriks, sest nahkmüts pidas kust. Kolmas küsis sügaval nõukaajal teismeliselt maatüdrukult, kas ta on paljast neegrit näinud... Püerpäits on üks tulisema humalane ja mõru IPA, Ameerika humalate Eukanote ning Mosaic humala ja rukki linnase pöörane kombo.

MUHU NÄNN

Nänn ehk vanaema on kõige vanem naine perekonnas. Nänne rikkalik elutarkus on niisama sügav kui mõrkjas, kergelt šokolaadise järelmaitsega kerge tume õlu.

MUHU JÄÄRÄIM

Jääräim on peaaegu sama nagu kuldnokk. Kuulutab kevadet ja rõõmustab inimesi.
„Lits raebe, on ikka hea küll,“ ühmas Kallaste Toru Vassel  endamisi, kui ta rinnutades köögilaua taga priskeid jääräimi vohmis.  Märzen on pikalt valmiv lager-tüüpi õlu. Puhta kuid rikkaliku maitse ja kerge humalaga. Just kut üks jääräim-külluslik ja hõrk, kaua oodatud, naudinguid tulvil suutäis.